Wybielanie

FAMILY DENT


Codzienne picie herbaty, kawy, czerwonego wina, czy palenie tytoniu powoduje stopniową i nasilającą się zmianę koloru zębów.

Regularna higiena pozwala na usunięcie tylko niektórych przebarwień, niestety te które przeniknęły głęboko w strukturę zęba są bardzo trudne do usunięcia zwykłymi sposobami.

Nasz gabinet stomatologiczny umożliwia przywrócenie zębom bieli dzięki skutecznym i sprawdzonym metodom.

NASZE ZABIEGI

Wybielanie zębów metodą:

 

nakładkowe Nite White

Zabieg ten przeprowadzany jest za pomocą preparatu w formie żelu o odpowiednim stężeniu nadtlenku karbamidu, czyli substancji wybielającej. Podczas wizyty diagnostycznej lekarz określa kolor wyjściowy zębów, dobiera odpowiednie stężenie środka wybielającego oraz udziela instrukcji odnośnie jego stosowania. Nakładka na zęby wykonywana jest indywidualnie dla każdego pacjenta w pracowni technicznej, dzięki czemu jest idealnie dopasowana do kształtu jamy ustnej. Następnie pacjent otrzymuje nakładkę wraz ze strzykawkami z żelem wybielającym. Wybielanie trwa dwa tygodnie, a ostateczna biel ustali się w ciągu 14 dni po zakończeniu zabiegu.

 

gabinetowe

Przed zabiegiem zęby zostają dokładnie oczyszczone. Lekarz zabezpiecza dziąsła pacjenta specjalnym żelem, po czym pokrywa je zasadniczym środkiem wybielającym na 15 minut. Następnie zęby naświetlane są lampą o niebieskim zabarwieniu światła, które aktywuje reakcję fotochemiczną i wydobywa naturalne białe składniki barwy zębów. Stomatolog kontroluje efekt działania i co 15 minut nakłada następna warstwę aż do momentu uzyskania zadowalającego efektu. Zabieg trwa około 60 minut. Można wybielać również zęby, które zmieniły kolor po leczeniu kanałowym.

Gabinety Family Dent

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach:

12.00-20.00 

Gabinet Family Dent Warszawa

ul.Waszyngtona 41
04-030 Warszawa

familydent@op.pl

Telefony kontaktowe:
660-181-814
22 810-03-11

ZOBACZ NA MAPIE

Gabinet Family Dent Legionowo

ul. Jana III Sobieskiego 27
05-120 Legionowo

gabinet@familydent.waw.pl

Telefony kontaktowe:
 536-240-617
 22 793-53-22

ZOBACZ NA MAPIE