FAMILY DENT

Nasz zespół

Lek.stomatolog Barbara Marciniak

Lekarz stomatolog z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Posiada I stopień specjalizacji ze stomatologii ogólnej, oraz II stopień specjalizaji ze stomatologii zachowawaczej z endodoncją. Wykonuje zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej i prostej endodoncji.

Lek.stomatolog Zofia Kwiatkowska

Wykonuje zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej, dziecięcej, protetyki, prostej chirurgii i zabiegi Endo. Corocznie uczestniczy w szkoleniach specjalistycznych organizowanych przez Instytut Medyczny oraz renomowane ośrodki stomatologiczne.

Lek.stomatolog Krzysztof Bartosik

Dr Bartosik zajmuje się leczeniem implantologiczno- protetycznym. Jest członkiem między- Uniwersyteckiego Towarzystwa Naukowego OSIS

Lek.stom. Ewa Kociszewska- Rasińska

Jej pasją jest leczenie zębów pod mikroskopem: skomplikowane przypadki leczenia endo, usuwanie narzędzi z kanałów, wkładów lanych, z włókien szklanych. Również zajmuje się leczeniem zachowawczym dzieci i dorosłych, protetyką i prostą chirurgią. Cały czas podnosi swoje kwalifikacje i poszerza wiedzę na konferencjach i szkoleniach stomatologicznych.

LEK.DENT. DOROTA SKRZYPCZAK-OSIEJ

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Wykonuje zabiegi z zakresu endodoncji mikroskopowej, którą szczególnie się interesuje. Stale poszerza swoją wiedzę w tej dziedzinie na kursach i szkoleniach praktycznych z wykorzystaniem mikroskopu.

MAŁGORZATA DĘBSKA

Dyplomowana higienistka stomatologiczna, wykonuje zabiegi higienizacji jamy ustnej.

KINGA MŁYNCZAK

Dyplomowana higienistka stomatologiczna, wykonuje zabiegi higienizacji jamy ustnej.

Lek. Stomatolog Jolanta Bobińska

Specjalizuje się w leczeniu wad zgryzu nakładkami CLEAR ALIGNER. Zajmuje się wykonywaniem protez szkieletowych i akrylowych. Uczestniczyła w wielu kursach i szkoleniach, posiada certyfikaty pozwalające na wykonywanie protetyki i leczenia wad zgryzu

     

DYPLOMY I KURSY

Lek.stomatolog Zofia Kwiatkowska

DYPLOMY I KURSY

Lek. stomatolog Krzysztof Bartosik

Gabinety Family Dent

 

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach:

12.00-20.00 
 

Gabinet Family Dent Warszawa

ul.Waszyngtona 41
04-030 Warszawa

familydent@op.pl

Telefony kontaktowe:
 660-181-814
 22 810-03-11

ZOBACZ NA MAPIE

Gabinet Family Dent Legionowo

ul. Jana III Sobieskiego 27
05-120 Legionowo

gabinet@familydent.waw.pl

Telefony kontaktowe:
  536-240-617
 

ZOBACZ NA MAPIE