Stomatologia
zachowawcza

FAMILY DENT


TEN DZIAŁ .STOMATOLOGII, ZAJMUJE SIĘ WSZYSTKIMI METODAMI SŁUŻĄCYMI ZACHOWANIU NATURALNYCH FUNKCJI ORAZ KSZTAŁTU ZĘBÓW.

W Family Dent łączymy doświadczenie pracujących tu stomatologów z możliwościami oferowanymi przez zaawansowaną technologię.

Najbardziej rozpowszechnioną zakaźną chorobą zębów jest próchnica, która polega na odwapnieniu i rozpadzie tkanek twardych zęba. Dzięki szybkiemu rozpoznaniu oraz prawidłowemu opracowaniu ubytku, poprzez całkowite usunięcie zębiny próchnicowej, przywracamy zębom ich naturalne właściwości. Stomatologia zachowawcza zapobiega rozprzestrzenianiu się próchnicy oraz jej dalszemu rozwojowi.

Zorientowani na potrzeby i oczekiwania pacjentów zawsze staramy się wybrać najlepsze rozwiązanie. Obecnie leczenie ubytków próchnicowych może być całkowicie bezbolesne.

 

 

Abyś nie czuł dyskomfortu podczas zabiegu, oferujemy możliwość zastosowania znieczulenia miejscowego. Używamy tylko bezpiecznych i sprawdzonych środków znieczulających, odznaczających się dużą skutecznością. Wybór specyfiku jest zawsze indywidualnie dostosowany do pacjenta.

Diagnostyka w naszym gabinecie na warszawskiej Pradze południe  przeprowadzana jest przy użyciu kamery wewnątrzustnej. Jest to jeden z lepszych sposobów wykrywania ubytków, które tworzą się na powierzchniach stycznych (między zębami). Dzięki tej formie diagnozowania pacjent otrzymuje dokładne informacje o stanie swojego uzębienia.

W skład leczenia zachowawczego wchodzą zabiegi:

1.

Wypełnienia kompozytowe

światłoutwardzalne, idealnie dopasowane do naturalnego koloru zęba. Doskonale spełniają wymogi estetyczne i funkcjonalne.

2.

Rekonstrukcje

złamanych zębów z użyciem ćwieków tytanowych i włókna szklanego, w celu przywrócenia pierwotnego kształtu zęba oraz wzmocnienia jego wytrzymałości.

3.

Licówki

dla pacjentów potrzebujących korekty kształtu czy koloru zęba. Licówki to cienkie nakładki z materiału kompozytowego nakładane na stronę zewnętrzną/ licową zęba.

4.

Szynowanie

ustabilizowanie zębów ruszających się przez połączenie ich specjalną taśmą, po wewnętrznej stronie zębów.

Gabinety Family Dent

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach:

12.00-20.00 

Gabinet Family Dent Warszawa

ul.Waszyngtona 41
04-030 Warszawa

familydent@op.pl

Telefony kontaktowe:
 660-181-814
 22 810-03-11

ZOBACZ NA MAPIE

Gabinet Family Dent Legionowo

ul. Jana III Sobieskiego 27
05-120 Legionowo

gabinet@familydent.waw.pl

Telefony kontaktowe:
 536-240-617
 22 793-53-22

ZOBACZ NA MAPIE